Dodano:

0
Kategoria: Suplementy

Osoby aktywne fizycznie, które pragną rozbudować swoją sylwetkę, do przeprowadzenia efektywnego treningu potrzebują odpowiedniej dawki energii. Dzięki stosowaniu preparatu White Flood przed rozpoczęciem ćwiczeń rezultaty treningu mogą być lepsze, ponieważ składniki zawarte w suplemencie wpływają między innymi na pracę układu nerwowego, poprawiają wytrzymałość, a także przyczyniają się do zwiększenia syntezy tlenku azotu.

White Flood – co to za preparat?

White Flood to odżywka przedtreningowa, która skutecznie wspiera osoby aktywne fizycznie w trakcie ciężkiego treningu siłowego.  Jakiego działania można spodziewać się podczas stosowania tego suplementu? Przede wszystkim zwiększenia wytrzymałości mięśni podczas całego procesu treningowego. Dzięki temu treningi mogą trwać dłużej i mogą być bardziej intensywne. Obecność kofeiny w formule preparatu sprawia, że organizm jest odpowiednio pobudzony do działania, przez co można osiągnąć jeszcze lepsze wyniki niż do tej pory.

Składniki White Flood

To właśnie składniki aktywne White Flood determinują skuteczność preparatu. L-cytrulina przyczynia się do intensyfikacji syntezy tlenku azotu w organizmie. NO rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu transport tlenu i składników niezbędnych do rozbudowy mięśni przebiega sprawniej. Efekt tzw. pompy mięśniowej jest zjawiskiem niezwykle pożądanym przez osoby ćwiczące na siłowni, dzięki niemu mięśnie zyskują lepsze warunki do pracy. Kolejnym istotnym składnikiem jest kofeina, która oprócz działania pobudzającego wpływa pozytywnie na motywację do przeprowadzenia ćwiczeń, a także koncentrację w trakcie wykonywania kolejnych sesji treningowych. Z kolei beta-alanina odpowiada za utrzymanie odpowiedniego pH komórek, a także przyczynia się do poprawy wytrzymałości.

Dawkowanie White Flood

Preparat należy spożywać włącznie w dni treningowe około 30 minut przed rozpoczęciem aktywności. Według wskazówek producenta należy przyjmować 1–2 porcje produktu. Nie należy modyfikować dawkowania ustalonego przez producenta. Z preparatu nie powinny korzystać dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące.