Dodano:

1
Kategoria: Uroda

Stosujesz dietę i ćwiczysz, a mimo to uporczywy tłuszcz wciąż nie chce zniknąć? Uda i brzuch zaburzają proporcje Twojej sylwetki? Tyjesz i chudniesz nierównomiernie?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki połączeniu nowoczesnej techniki masażu podciśnieniowego ICOONE oraz i-lipo, innowacyjnej technologii zimnego lasera - zmniejszysz zawartość i objętość komórek tłuszczowych, i będziesz mógł dowolnie modelować swoje ciało i sam wybrać miejsce, które chcesz odchudzić.

Masaż podciśnieniowy Icoone dzięki rolkom z mikrootworami rozluźnia napięcia w naszym ciele, doprowadza do drenażu, stymuluje korzystne procesy biochemiczne. Ogranicza cellulit, zastoje limfatyczne, przykurcze mięśniowe i przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej.

Icoone to technika masażu podciśnieniowego kształtującego sylwetkę. W porównaniu ze znanymi już metodami wykorzystującymi podciśnienie, w przypadku Icoone głowice masujące posiadają rolki z licznymi mikrootworami, które delikatnie zasysają skórę i dodatkowo ją stymulują. To efektywna metoda usuwania cellulitu i miejscowej otyłości odpornej na dietę, ograniczania obrzęków, wspomagania redukcji rozstępów, uelastyczniania blizn.

Metoda jest również wykorzystywana w terapii bólów kręgosłupa, urazów stawowych czy bólów pochodzenia mięśniowego poprzez usuwanie tzw. Trigger Points. Najbardziej pożądanym efektem Icoone jest przyspieszenie lipolizy, czyli rozkładu tkanki tłuszczowej. Z pomocą tej metody możemy kształtować sylwetkę, uelastycznić i napiąć skórę. Zabieg ten ponadto powoduje przyspieszenie krążenia krwi, pomaga w usuwaniu z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.

Zabieg Icoone składa się z dwóch etapów. Pierwszy to drenaż całego ciała. Drugi koncentruje się już na wybranych obszarach ciała, np. pośladkach czy fałdach na brzuchu. Masaż pobudza produkcję kolagenu i elastyny, zwiększa jędrność skóry i przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych. Potrafi unieść pośladki i poprawić jędrność skóry.

Icoone jest nowoczesną i skuteczną metodą, ale w Consensus med wykorzystujemy ją także w terapiach łączonych z takimi zabiegami jak: mezoterapia, thermolifting Zaffiro i laser frakcyjny. Takie postępowanie zapewnia o wiele lepsze efekty zabiegów.

Jeżeli Icoone wykorzystujemy w walce z otyłością, zabiegi łączymy z i-Lipo, który przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych. Wysiłek aerobowy podjęty w dniu zabiegu i trwający minimum 40 min. powoduje spalenie znacznie większej ilości tłuszczu niż normalnie.

I-lipo to zabieg, który pozwala zmniejszyć obwód ciała dokładnie tam, gdzie chcemy i pozbyć się krągłości. Działa miejscowo, dlatego pacjentka sama wybiera, czy chce schudnąć z brzucha, z bioder czy ud. Wiele Pań, które przychodzą do Consensus med, skarży się, że pomimo licznych prób, ćwiczeń i diet oraz stosowania suplementów, nie udaje im się schudnąć. Podobnie Panowie, którym przeszkadza odkładający się miejscowo tłuszcz, trudny do pozbycia się. Pacjenci są często tak zniechęceni, że nie wierzą już w żadne efekty. Dla tych osób medycyna estetyczna ma doskonałą propozycję: właśnie i-lipo, ponieważ jest to innowacyjna technologia zimnego lasera, która pozwala zmniejszyć zawartość i objętość komórek tłuszczowych. Światło lasera wnika w głąb skóry i dociera do komórek tłuszczowych, powodując rozpad trójglicerydów, które są później transportowane przez układ limfatyczny, wreszcie przetwarzane w energię. Nie uszkadzając naczyń i tkanek, i-lipo zmniejsza objętość komórek tłuszczowych. Można to porównać do procesu zamiany winogrona w rodzynkę – grono po prostu traci swój rozmiar.

Icoone ujędrnia skórę, likwiduje obrzęki i wysmukla sylwetkę. I-lipo pomaga w pozbyciu się nadmiaru tłuszczu. Zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów I-lipo o 150%.
To bezpieczny i zdrowy sposób na odchudzanie niezależnie od wieku, dlatego polecam go moim Pacjentom

dr Katarzyna Jasiewicz
właściciel CONSENSUS MED
Instytut Piękna dr Jasiewicz
Kraków, Plac Szczepański 3
www.consensusmed.pl

KOMENTARZE

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane

Takiego właśnie zabiegu potrzebuje! Do wakacji coraz mniej czasu, a efekty mimo ćwiczeń i trzymania ściśle diety nie są w pełni zadowalające. Akurat jestem z Krakowa więc chyba już wiem, gdzie się wybiorę na ICOONE oraz i-lipo :)

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi